Ubytovanie - Kúpele Turčianske Teplice


Hotel VEĽKÁ FATRA***

Je po celkovej rekonštrukcii a modernizácii. Prekvapí Vás komplexným vybavením izieb a bohatou ponukou poskytovaných služieb. V každej izbe je televízny prijímač so satelitom, rádio, telefón, samostatné sociálne zariadenie s vaňou, alebo sprchovým kútom a  minibarom. Väčšina izieb má balkón, v hoteli je možnosť využitia internetu.  V budove sa nachádza termálny bazén, ambulancie lekárov a kompletná balneoterapeutická prevádzka. K dispozícii sú jednolôžkové, dvojlôžkové izby, ako i apartmány pre náročných klientov. Všetky izby sa pýšia prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu.

Hotel AQUA**

Je novozrekonštruovaným ubytovacím zariadením. Izby sú vybavené sociálnym zariadením – sprcha/WC, telefónom, TV prijímačom, rádiom a balkónom. Na procedúry a stravovanie sa dochádza asi 200 m do hotela Veľká Fatra.

Liečebný dom KOLLÁR a MALÁ FATRA

V liečebnom dome KOLLÁR a MALÁ FATRA poskytujeme ubytovanie v izbách kategórie ECONOMY. Izby sú vybavené umývadlom, TV prijímačom, jednoducho zariadené pre nenáročných klientov. Zrekonštruované sociálne zariadenia (sprcha, WC) sa nachádzajú na chodbách oddelene pre mužov a ženy. Liečebný dom má vlastnú balneoterapeutickú prevádzku, na niektoré procedúry sa dochádza asi 50 m do hotela Veľká Fatra. Stravovanie je zabezpečené v liečebnom dome.

PRIPRAVUJEME:

V najbližších rokoch je predmetom ďalších investičných zámerov kúpeľov Turčianske Teplice rekonštrukcia a dostavba liečebných domov Malá Fatra a Kollár na päťhviezdičkový GRANDHOTEL ELIZABETH*****, ktorý bude svojou vybavenosťou, štandardom, vysokým komfortom,  ako aj kvalitou poskytovaných služieb spĺňať požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

 

Vyhľadávanie

Mailing-list

 

PARTNERI:

Virtuálne prehliadky  |  Spinkaj.sk  |  Letenky

Konverzný kurz:
1 EUR = 30.1260 Sk
Suma:Mena:
 
otvoriť/zatvoriť