Ubytovanie

Krym
Najkomfortnejší liečebný dom I.kategórie sa nachádza priamo v centre kúpeľného mesta. Dvojposteľové izby v dvoch kategóriach: comfort - s balkónom (sprcha/vaňa, WC, TV-sat, rádio, telefón, chladnička) a economy - bez balkóna (vaňa, WC, TV-sat, radio, telefón, chladnička). Za príplatok sa využívajú izby ako jednoposteľové. Apartmány – balkónové a bezbalkónové (chodba, obývačka, spálňa).
NOVINKA - izby kategórie de luxe

Pax
Liečebný dom I.kategórie sa nachádza na pešej zóne, v centre kúpeľov. Jedno a dvojposteľové izby kategórie comfort (sprcha/vaňa, WC, TV-sat, rádio, telefón). Jeden apartmán (chodba, obývačka, spálňa).

Atlantis
Obľúbený liečebný dom kategórie II.comfort sa nachádza v centre mesta, má tichú polochu, 2 poschodia bez výťahu. Jedno a dvojposteľové zrekonštruované izby (sprcha, WC, TV-sat, rádio, telefón, chladnička) a dva podkrovné apartmány.

Vlára
Liečebný dom v secesnom štýle, kategórie II.economy, priamo na pešej zóne, pri parku. Budova má 2 poschodia a je v nej výťah.

Esplanade
Nachádza na začiatku parku, na streche slnečná terasa, 4 poschodia s výťahom. Jedno a dvojposteľové izby (sprcha, WC, TV-sat, rádio, telefón).

Viktória
Liečebný dom v blízkosti parku, prvé dve poschodia sú kategórie economy. Výťah ide do druhého poschodia. Tretie poschodie je kategórie II.comfort. Jedno a dvojposteľové izby kategórie II.economy ( sprcha/vaňa, WC, TV,telefón, rádio). Jedno a dvojposteľové izby kategóire II.comfort na treťom poschodí (sprcha, WC, TV, telefón, rádio).

Pramenný dvor
Liečebný dom kategórie II.economy, v blízkosti centra, celková kapacita 40 lôžok, 2 poschodia, výťah.
Ubytovanie: jednoducho zariadené jedno a dvojposteľové izby (sprcha, WC, TV, telefón, rádio).

Vyhľadávanie

Mailing-list

 

PARTNERI:

Virtuálne prehliadky  |  Spinkaj.sk  |  Letenky

Konverzný kurz:
1 EUR = 30.1260 Sk
Suma:Mena:
 
otvoriť/zatvoriť