Ubytovanie

Hotel Morava
Garni hotel Morava sa nachádza na vŕšku s pekným výhľadom na kúpeľný park. Tak ako v celom areáli kúpeľov, aj tu privíta hostí pokoj a prekrásna zeleň. Hotel ponúka pohodlné ubytovanie v jedno a dvojposteľových izbách a apartmánoch kategórie Comfort. Reštauračné priestory v hoteli Morava sú vhodné na organizovanie rôznych spoločenských podujatí - firemné akcie a školenia, kúpeľné pobyty, relaxačné a liečebné pobyty, rodinné dovolenky.
Izby sú vybavené:
 - kúpeľňou so sprchou,
 - toaletou,
 - televízorom so satelitným príjmom,
 - rádiom,
 - telefónom,
 - v apartmánoch je aj chladnička,
 - väčšina izieb má malý balkón.
Stravovanie:
V hoteli poskytujeme raňajky formou bufetových stolov. Obed a večeru servírujeme v jedálni hotela Vietoris. Vo voľných chvíľach si hostia môžu posedieť v dennom bare alebo v kaviarni s terasou.

Hotel Vietoris
Hotel Vietoris ja pomenovaný podľa zakladateľa kúpeľov Smrdáky, nachádza sa pri vstupe do kúpeľného parku. Hotel bol postavený v roku 1993, poskytne vám pohodlné ubytovanie a komplexné hotelové služby. Hotel ponúka pohodlné ubytovanie v jedno a dvojposteľových izbách a apartmánoch kategórie Comfort. Ďalej sú tu izby kategórie Superior, ktoré májú okrem štandardného vybavenie aj zmodernizovaný interiér.
Izby sú vybavené:
 - kúpeľňa so sprchou,
 - toaleta,
 - televízor so satelitným príjmom,
 - rádio a telefón,
 - väčšina izieb má malý balkón.
Stravovanie:
V hoteli poskytujeme celodenné stravovanie - raňajky formou bufetových stolov, na obed a večeru servírujeme jedlo podľa výberu. V ponuke nechýba diétna, delená strava, ani vegetariánske jedlá.
Okrem reštaurácie nájdete v hoteli kaviareň s letnou terasou a salónik, vhodný na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí, rodinných osláv a pod.

Hotel Centrál
Kúpeľný hotel Centrál je lokalizovaný v strede areálu, v blízkosti Kúpeľného domu, v ktorom vám poskytneme liečebné procedúry. Hotel postavený v roku 1993 ponúka pohodlné ubytovanie a širokú paletu doplnkových služieb. Hotel ponúka ubytovanie v jedno a dvojposteľových izbách a apartmánoch kategórie Comfort a Superior, ponúka štandardné vybavenie a zmodernizovaný interiér, pripojenie na internet.
Izby sú vybavené:
 - kúpeľňou s vaňou,
 - toaletou,
 - televízorom so satelitným príjmom,
 - rádiom a telefónom,
Stravovanie, zábava:
Hosťom ubytovaným v hoteli Centrál poskytujeme celodenné stravovanie v hoteli Vietoris, vzdialenom len niekoľko desiatok metrov. Vo voľných chvíľach sa môžu hostia zabaviť v tanečnej kaviarni alebo si posedieť pri káve v espresse. Možnosť návštevy kina priamo v budove hotela.

Hotelové služby:
Predaj suvenírov, centrálny trezor, fax, organizácia výletov a kultúrneho programu, kinosála, knižnica, spoločenská miestnosť (vhodná na organizovanie školení, prednášok a kurzov), parkovanie, požičiavanie športových potrieb, pranie, kaderníctvo, manikúra, pedikúra, biliard priamo v budove, stolný tenis, tenisový kurt, sauna, fitness v areáli kúpeľov.

Vyhľadávanie

Mailing-list

 

PARTNERI:

Virtuálne prehliadky  |  Spinkaj.sk  |  Letenky

Konverzný kurz:
1 EUR = 30.1260 Sk
Suma:Mena:
 
otvoriť/zatvoriť