Ubytovanie

Hotel Relax Thermal
Kúpeľný dom Relax Thermal je typu "Všetko pod jednou strechou" sa nachádza nad kúpeľným parkom, odkiaľ je pekný pohľad na Sklenoteplickú dolinu.Liečebný dom poskytuje ubytovanie v jedno a dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, pre náročnejších v apartmánoch. Priamo v kúpeľnom dome nájdete bazén, masáže, rašelinové zábaly, lymfodrenáže, elektroliečbu, vodoliečbu, balneoprocedúry, magnetoterapiu, ambulanciu lekára a sestier, fitnes a iné.... Stravovanie je zabezpečené v modernej jedálni, ktorá je súčasťou kúpeľného domu.
Vybavenie izieb:
 - sprcha, WC,
 - TV - SAT,
 - telefón,
 - chladnička.

Penzión Lenka
Penzión LENKA leží v centre Sklených Teplíc. Ponúka ubytovanie v pekných jedno a dvojlôžkových izbách.V penzióne sú 2 apartmány s veľkou kúpeľňou a kuchynským kútom. Stravovanie je zabezpečené priamo v penzióne.
Vybavenie izieb:
 - izby so sprchou, WC,
 - telefónom,
 - chladničkou.
 
Penzión PARK
Penzión Park sa nachádza v tichom prostredí upraveného kúpeľného parku. Z penzióna je nádherný výhľad na park, ktorý sa nachádza pred penziónom. Zrenovovaný dvojposchodový penzión Park poskytuje ubytovanie v pekných dvojlôžkových bunkových izbách alebo apartmánoch. Stravovanie je zabezpečené v penzióne Lenka cca 250 m.
Vybavenie izieb - izby so sprchou, WC, TV a chladničkou.

Penzión Goetheo dom
Penzion Goetheo dom je novozrekonštruovaný dvojpodlažný kúpeľný penzión s ubytovaním vyššieho štandardu v blízkosti kúpeľného parku v areáli kúpeľov. Priamo v penzióne sa nachádza termálny bazén a vodoliečebné procedúry.
Ubytovanie je v 2-posteľových a 1-posteľových izbách, k dispozícii sú 2 apartmány. Na stravu sa dochádza do neďalekého prenziónu LENKA cca 150m.
Izby sú zariadené v zámockom štýle a je v nich:
 - sprcha, WC,
 - televízia,
 - telefón,
 - chladnička.

Ústredný dom
Kúpeľný dvojpodlažný dom s ubytovaním jednoduchšieho typu priamo v areáli kúpeľov, pri ceste. Ubytovanie typu bunkových izieb s chladničkou na izbe a spoločným sociálnym zariadením na chodbe na každom podlaží. K dispozícii je spoločenská miestnosť s TV. Na stravu sa dochádza do blízkeho penziónu Lenka.
V budove sa nachádza jeden z termálnych bazénov, miestnosť pre body forming, rekondičné a masážne stoly, prístrojová lymfodrenáž, fitnes.

Vyhľadávanie

Mailing-list

 

PARTNERI:

Virtuálne prehliadky  |  Spinkaj.sk  |  Letenky

Konverzný kurz:
1 EUR = 30.1260 Sk
Suma:Mena:
 
otvoriť/zatvoriť