Ubytovanie - Kúpele Piešťany

Hotel Thermia Palace*****
Hotel Thermia Palace je nositeľom značky Danubius Classic Collection, symbolizujúcej jedinečnú atmosféru, vysokú kvalitu a vynikajúce služby. Secesný skvost z roku 1912 sa nachádza v čarovnom prostredí Kúpeľného ostrova priamo nad termálnymi prameňmi a zdrojmi liečivého bahna. Spolu s kúpeľmi Irma poskytuje vynikajúce podmienky pre kúpeľné pobyty po celý rok.

Vynovený, plne klimatizovaný hotel Thermia Palace, ponúka 111 izieb, z toho 14 apartmánov. Vďaka reštaurátorom zostala zachovaná bohatá umelecká výzdoba exteriéru i interiéru, reliéfov, masiek na priečeliach, keramických prvkov, obkladov a sklených vitrážach.

Všetky izby sú vybavené televízorom s plochou obrazovkou, Pay TV, pripojením na internet, trezorom, dvoma telefónmi, minibarom, čajovým a kávovým servisom, županom a sušičom na vlasy. V Deluxe izbách si hostia nájdu darček, dennú tlač a každý večer ich bude čakať odostlaná posteľ.

Hotelový komplex Balnea Esplanade Palace**** 
Je situovaný v príjemnom prostredí parku, v centrálnej časti Kúpeľného ostrova. Hostí tu privíta pokoj a prekrásna zeleň. Hotelová časť je priamo prepojená s balneorehabilitačným centrom, v ktorom poskytujeme komplexnú liečebnú starostlivosť.
Okrem toho hotel ponúka atraktívne služby i pre ľudí v aktívnom veku hľadajúcich relax a zábavu v jedinečnom prostredí Kúpeľného ostrova. Priamo v hoteli nájdete nový vodný a saunový svet ponúkajúci množstvo vodných atrakcií – masážne trysky, jacuzzi, chrliče a relaxačné ležadlá. S vodným svetom je priamo prepojený saunový svet s infra saunou, parným kúpeľom, fínskou saunou, soláriom a relaxačnou zónou.
Hostia môžu využiť aj ďalšie kvalitné služby moderného hotela – obchodnú pasáž, kaviareň či nočný bar s pestrou hudobnou produkciou.

Balnea Esplanade
Hotel ponúka komfortné ubytovanie v izbách a apartmánoch, ktoré sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, toaletou, sušičom vlasov, kúpacím plášťom, televízorom so satelitnými programami, minibarom, telefónom s priamou voľbou a možnosťou internetového pripojenia; hotel má bezbariérový vstup.

Balnea Palace
Hotel prešiel kompletnou rekonštrukciou ukončenou v októbri 2004; má moderné vkusne zariadené izby v retro štýle 60. rokov a apartmány typu Junior suite - vybavené kúpeľňou, toaletou, televízorom so satelitnými programami, minibarom alebo chladničkou a telefónom s priamou voľbou a možnosťou internetového pripojenia. Hotel má bezbariérový vstup.

Hotel Balnea Splendid****
Balnea Splendid je súčasťou hotelového komplexu Balnea Grand Splendid, ktorý uzatvára Balneacentrum v severnej časti Kúpeľného ostrova. Je situovaný v zeleni parku, ktorý láka na príjemné prechádzky alebo posedenie v tieni storočných stromov. Na jednej strane je komplex prepojený chodbou s balneorehabilitáciou, na druhej strane so Spoločenským centrom.

V tesnej blízkosti hotelového komplexu je situovaný moderný golfový areál, v priestoroch ktorého sa nachádza indoor golf centrum, kde máte možnosť vyskúšať si golf na golfových simulátoroch najvyššej kvality, pozrieť si športové prenosy z celého sveta pri káve či džúse, k dispozícii je požičovňa golfových potrieb aj golfový obchod.

Balnea Splendid poskytuje komfortné ubytovanie v izbách a apartmánoch, ktoré sú vybavené kúpeľňou s vaňou, toaletou, televízorom so satelitnými programami, minibarom, trezorom, sušičom vlasov, telefónom s priamou voľbou a možnosťou internetového pripojenia. Hotel má bezbariérový vstup.

Hotel Balnea Grand***
Balnea Grand je súčasťou hotelového komplexu Balnea Grand Splendid, ktorý uzatvára Balneacentrum v severnej časti Kúpeľného ostrova. Je situovaný v zeleni parku, ktorý láka na príjemné prechádzky alebo posedenie v tieni storočných stromov. Na jednej strane je komplex prepojený chodbou s balneorehabilitáciou, na druhej strane so Spoločenským centrom. 
Balnea Grand ponúka ubytovanuie v izbách a apartmánoch. Vybavenie izieb zahŕňa kúpeľňu s vaňou, toaletu, televízor so satelitnými programami, minibar a telefón s priamou voľbou a možnosťou internetového pripojenia. Hotel má bezbariérový vstup.

Villa Berlin***
Kúpeľný hotel Vila Berlin je situovaný v blízkosti Kolonádového mosta priamo oproti známej soche barlolámača – symbolu piešťanských kúpeľov. Garni hotel je obľúbený vďaka špičkovej kvalite služieb, útulnosti a domáckej atmosfére. Láka možnosťami na zábavu a rozličnými aktivitami, ktoré ponúka mesto Piešťany.

Villa Berlin je garni hotel poskytujúci komfortné ubytovanie v izbách vybavených kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou, televízorom s príjmom satelitných programov, chladničkou, telefónom s priamou voľbou a trezorom na izbe. K dispozícii je 6 priestrannejších izieb kategórie Superior. Hotel má bezbariérový vstup.

Hotel Pro Patria**
Kúpeľný hotel Pro Patria sa nachádza v južnej časti Kúpeľného ostrova, neďaleko minerálnych prameňov, pri termálnych jazierkach. Má vlastnú balneoterapiu, v ktorej poskytujeme väčšinu liečebných procedúr. Bezbariérový vstup do hotela.
Vďaka vlastnej balneoterapii a bezbariérovej úprave časti izieb je hotel ideálnym miestom pre liečbu hostí so zníženou mobilitou.

Hotel prešiel v rokoch 1999-2000 kompletnou rekonštrukciou. Ponúka ubytovanie v izbách. Väčšina izieb má kúpeľňu so sprchou a WC a je vybavená televízorom s možnosťou sledovania slovenských televíznych kanálov a satelitných programov, rádiom a telefónom s možnosťou priamej voľby a možnosťou internetového pripojenia.

Hotel Jalta**
Kúpeľný hotel Jalta je situovaný na pešej zóne v centre Piešťan, obklopený kaviarňami, obchodmi, reštauráciami a barmi. Láka možnosťami na zábavu a rozličnými aktivitami, ktoré ponúka mesto Piešťany.
K hotelu Jalta sú pričlenené menšie objekty – garni hotel Villa Berlin a dependance Smaragd, Šumava a Riviéra.

NOVÉ APARTMÁNY V JALTE A ŠUMAVE - pred začiatkom novej kúpeľnej sezóny sme pripravili pre našich klientov novinku – rekonštruované apartmány v hoteli Jalta a v depandance Šumava. Apartmány majú oddelenú spálňu a obývačku, modernú kúpeľňu s toaletou a sprchou. Súčasťou vybavenia sú dva farebné televízory, dva telefóny, minibar, rádio a budík. Svojou plochou od 37 do 42 m2 a moderným vybavením spĺňajú apartmány trojhviezdičkový štandard. A navyše, každý apartmán v hoteli Jalta má dva balkóny s krásnym výhľadom na pešiu zónu.

Hotel Jalta ponúka ubytovanie v izbách dvoch kategórií. Izby kategórie Standard sú vybavené kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, toaletou, televízorom s príjmom satelitných programov, chladničkou a telefónom s priamou voľbou. Bez príslušenstva sú izby kategórie Economy.

Depandance Hotel Piešťany**
Depandance Smaragd, Šumava a Riviéra sú umiestnené v centre Piešťan a na okraji mestského parku. Sú obľúbené vďaka svojej útulnosti a domáckej atmosfére. Lákajú možnosťami na zábavu a rozličnými aktivitami, ktoré ponúka mesto Piešťany.

Depandance majú izby vybavené kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, televízor s príjmom satelitných programov, telefón, niektoré aj chladničku, časť izieb má spoločné sociálne zariadenie na chodbe.

Zelený strom Hotel Piešťany
Detská liečebňa Zelený strom slúži deťom vo veku 3 – 15 rokov na liečbu ochorení centrálneho a periférneho nervového systému, zápalových, vrodených a získaných ochorení pohybového aparátu. Nachádza sa na pešej zóne v centre mesta. 

Detská liečebňa má kapacitu 61 postelí v 23 izbách. Izby sú bezbariérové a prispôsobené pre deti pripútané na invalidný vozík. V špecifických prípadoch existuje aj možnosť ubytovania s rodičom. Liečebňa má vlastnú balneoterapiu, rehabilitáciu a poskytuje nielen komplexnú lekársku starostlivosť, ale aj celodenný program pre deti. Súčasťou areálu je detská škôlka, škola a herne.

Vyhľadávanie

Mailing-list

 

PARTNERI:

Virtuálne prehliadky  |  Spinkaj.sk  |  Letenky

Konverzný kurz:
1 EUR = 30.1260 Sk
Suma:Mena:
 
otvoriť/zatvoriť