Ubytovanie

Liečebný dom RUBÍN
Liečebný dom Rubín bol postavený v roku 1966 a komplexná rekonštrukcia bola dokončená v roku 2007. Šesť ubytovacích poschodí vybavených novým zariadením v príjemných pastelových farbách vyhovie aj najnáročnejšej klientele. Hostia liečebného domu môžu byť ubytovaný v jednolôžkových izbách, dvojlôžkových izbách a v apartmánoch.
Vybavenie izieb - WC, sprcha (resp. vaňa v niektorých apartmánoch), káblová TV, rádiobudík, chladnička s minibarom, telefón s priamym volaním, balkóny (s výnimkou niektorých apartmánov).

Liečebný dom SMARAGD
Liečebný dom Smaragd  je ideálny pre spoločnosti a firmy pre ktoré sú tu vhodné podmienky pre uskutočňovanie kongresov, konferencií, seminárov a školení. Na tieto účely sú klientom k dispozícii 2 salóniky (od 10 – 50 osôb) a veľká, rekonštruovaná kongresová sála s celkovou kapacitou do 200 osôb. Kongresová sála je vybavená základnou didaktickou a prezentačnou technikou (flipchart, TV, video, spätný projektor, LCD projektor...), pre medzinárodné kongresy aj tlmočiacou technikou. Pre účastníkov kongresov zabezpečujeme aj catering na základe individuálnych požiadaviek.
Hostia liečebného domu môžu byť ubytovaný v jednolôžkových izbách, dvojlôžkových izbách a v apartmánoch.
Vybavenie izieb - WC, sprcha alebo vaňa, káblová TV, chladnička, telefón s priamym volaním, balkón.

Služby a vybavenie pre ličebné domy RUBÍN a SMARAGD:
Recepcia a príjem klientov, zmenáreň, jedáleň, reštaurácia, výťahy, lobby bar, espresso, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, manikúra, zubná ambulancia, kryokomora a fitness centrum, knižnica a animačné oddelenie, detský kútik, zimná záhrada, Thai Relax Center (thajské masáže), predajňa darčekových predmetov, Vitálny svet Wellnea (vírivý bazén, relaxačná Duo vaňa, suché a parné sauny, whirlpool, aromatické masáže, tepidárium, solárium), vonkajší bazén, športoviská (plážové ihrisko, tenisový kurt, bowling, squash...), biliard, balneoterapia.

Liečebný dom DIAMANT***
Liečebný ústav Diamant*** poskytuje ubytovanie v jedno a dvojlôžkových izbách a v apartmánoch s príslušenstvom. Izby sú s výhľadom do parku vybavené satelitnou a káblovou televíziou, rozhlasom, telefónom s priamym volaním, chladničkou, určité izby aj s klimatizáciou. Imobilným klientom sú k dispozícii navyše bezbariérové izby s príslušenstvom, bez balkóna.

Súčasťou komplexu sú spoločenské priestory: kaviareň (s wifi pripojením na internet), koncertná a kongresová sála, kinosála a knižnica.

Vyhľadávanie

Mailing-list

 

PARTNERI:

Virtuálne prehliadky  |  Spinkaj.sk  |  Letenky

Konverzný kurz:
1 EUR = 30.1260 Sk
Suma:Mena:
 
otvoriť/zatvoriť