Ubytovanie

Liečebný dom Rimava
Liečebný dom Rimava prešiel koncom roku 2005 a začiatkom roku 2006 rozsiahlou rekonštrukciou. Dnes poskytuje širokú škálu ubytovania. V ponuke je ubytovanie v jednoposteľových a dvojposteľových izbách, ako aj jednolôžkových, dvojlôžkových a rodinných apartmánoch. Všetky izby sú vybavené TV, telefónom, rádiobudíkom, sušičom na vlasy, prípojkou na internet, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. Súčasťou liečebného domu je zrekonštruovaná kúpeľná reštaurácia prispôsobená aj detským klientom (detské menu, detský kútik, vysoké detské stoličky), jedáleň a rýchle občerstvenie s terasou. V podkroví liečebného domu pribudlo 7 klimatizovaných apartmánov, jedna dvojposteľová izba a dve nové klimatizované konferenčné miestnosti s audiovizuálnou a didaktickou technikou pre 2 x 40 osôb. V liečebnom dome sú k dispozícii dva bezbariérové apartmány. Pre spríjemnenie pobytu detí slúži aj detská herňa v budove balneoterapie. S budovou Balneoterapie je prepojený spojovacou chodbou.

Liečebný dom Mária
Nachádza sa v historickej časti kúpeľov, uprostred kúpeľného parku. Kapacita liečebného domu je 20 lôžok. Liečebný dom Mária poskytuje ubytovanie v jednom dvojlôžkovom apartmáne a v jedno- a dvojposteľových izbách. Po rekonštrukcii v roku 2004 sa v ňom spojili prvky moderného dizajnu a architektúry dávnych čias. K vybaveniu izieb patrí TV, chladnička, rádiobudík a rýchlovarná kanvica. Súčasťou niektorých izieb je balkón s výhľadom do kúpeľného parku. Na prízemí budovy sa nachádzajú spoločenské priestory – spoločenská miestnosť, stále a regionálne výstavy v kúpeľnej galérii a knižnica...

Liečebný dom Neptún
Tento liečebný dom je postavený v historickej časti kúpeľov pri prameni HYGIEA. Zrekonštruovaný liečebný dom poskytuje ubytovanie v dvoch dvojlôžkových apartmánoch a troch dvojposteľových izbách. V jednom z apartmánov a dvoch dvojposteľových izbách je možnosť prístelky. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, TV, chladničku, rádiobudík. Kapacita ubytovania je 10 lôžok. Súčasťou chodby liečebného domu je balkón, z ktorého je výhľad na kúpeľnú uličku v historickej časti. V suteréne LD Neptún je saunový svet.

Liečebný dom Themis
V našich kúpeľoch vám ponúkame aj neštandardný typ ubytovania v štýle rodinného domu, ktoré je vhodné najmä pre rodiny s deťmi a pre ľudí, ktorí uprednostňujú súkromie. Okrem ubytovacích priestorov je k dispozícii aj upravená záhrada v okolí domu. Vybavenie domu má charakter domácej atmosféry a poskytuje dokonalé pohodlie. Na prízemí sa nachádza veľká kuchyňa s kompletným vybavením, ktorá je prepojená s obývacou izbou s kozubom a televízorom. Na prízemí je umiestnená aj kúpeľňa so sociálnym zariadením a rohovou vaňou. Na poschodí sú tri dvojlôžkové izby.

Liečebný dom Slaná
Liečebný dom SLANÁ je situovaný v historickej časti kúpeľov, v areáli parku. Celková kapacita liečebného domu je 14 lôžok. Ubytovanie poskytujeme v jednom dvojlôžkovom apartmáne, štyroch dvojlôžkových a štyroch jednolôžkových izbách. Liečebný dom je po rozsiahlej rekonštrukcii. Všetky izby sú umiestnené na prvom poschodí. Na prízemí budovy sú spoločenské priestory, izba histórie kúpeľov a výstava regionálnych umelcov.

Liečebný dom Milan
Tento liečebný dom je vyhradený a špeciálne upravený pre deti. Má kapacitu 60 lôžok a je prepojený s budovou Balneoterapie a liečebným domom RIMAVA spojovacou chodbou.

Liečebný dom Margita
V liečebnom dome ponúkame štandard turistického ubytovania. Ubytovacia kapacita liečebného domu je 24 lôžok.

Vyhľadávanie

Mailing-list

 

PARTNERI:

Virtuálne prehliadky  |  Spinkaj.sk  |  Letenky

Konverzný kurz:
1 EUR = 30.1260 Sk
Suma:Mena:
 
otvoriť/zatvoriť